| ForeignO a întrebat:

Buna seara

mergeti sa luati lumina sambata? La ce ora? Pana la cat stati? Sunt si slujbe in dimineata de sambata(maine)?

Răspuns Câştigător
| Alii a răspuns:

Poi in saptamana mare:luni, marti si miercuri sunt deniii de la 6-7:30 cam asa(nu stiu cum se numesc)straight face, joi e denia babelor7-8 sau 9, vineri e denia mare cand se inconjoara biserica.la 5.mergem la cimitir,straight face, de la 6-7 se trece pe sub masabig grin.de la 7-10 slujba, 10 se inconjoara biserica si dupa nu mai stiu cum se numestelaughingblushingblushing, sambata e invierea de la 10-11 mergem la cimitir si dupa la biserik sa luam lumina, si duminica dimineata luam pastite:X

3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Da, merg.Pe la 11 jumate si cred ca stau pana la 1thinking

| dyddyyyx18 a răspuns:

Da, merg. Dar nu stiu exact cat stau. happy
Tu te duci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca orice crestin adevarat merg si eu impreuna cu familia mea la Patriarhie.
Pe la ora 22 cred ca este perfect, pe urma nu mai am cum sa trec in fata. Noi preferam sa fim langa patriarh, de-aia am venit, nu sa stau printre oameni. Pana pe la 2 dimineata... Mai mult nu am rabdare, trebuie sa ajungem si la cimitir. Cel mai important, trebuie sa vin acasa sa mananc, ca m-a tinut mama in post saptamana asta crying Nici alcool, nici carne, nici prajituri, nici cafea, nici tigari. Sunt curat, mai ceva ca un ingerlaughing