| bianca898 a întrebat:

Salut TPU. De la o vreme nu mă simt deloc bine. Nu mai am poftă deloc de mâncare, mă simt foarte amețită încât nu pot fi atentă la nimic, simt ca leșin și ca sunt foarte caldă, cumva moleșită și am uneori și palpitații. De dormit, dorm mult și tot nu sunt bine sau odihnită. Știți ce ar putea fi?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil ai depresie.

| dullcat a răspuns:

Buna.Cu astfel de probleme trebuie sa mergi direct la medic pentru a afla exact.Aici pe TPU nu exista medici.

| mont a răspuns:

Cel mai probabil anemie, glicemie scăzută, un efect în lanț, probabil nu grav. Încearcă să mănânci mâncarea preferată, stai liniștită și relaxată 1-2 ore să se digere și vezi dacă revine pofta de mâncare, eventual mănâncă ceva dulce/glucoza. Dacă tot nu îți revii trebuie să consulți un medic.