| Popescuama a întrebat:

Bună,aș vrea să știu cat timp te țin șuvițele pe păr? Adica după cat timp se duc

5 răspunsuri:
| vatadezahar24 a răspuns:

Depinde de nuanța, de cat de des îți speli părul și de produsele pe care le folosești!

| elennaionela14 a răspuns:

La mine aproape 3 luni

| AleAle12 a răspuns:

Bună, depinde foarte mult și de nuanța pe care o au șuvițele, de cât de des iți speli părul dar și ce produse folosești! (Dacă sunt șuvițe blonde, prin decolorare, acelea nu se duc deloc, dar se va vedea la baza rădăcinii când crește părul!)

| Secretarulanonim a răspuns:

Eu mi-am făcut șuvițe recent, dar am avut și înainte. Întâi m-a decolorat(am părul brunet), iar apoi coafeza a folosit un nuanțator roz.Inițial a spus că durează câteva luni, dar pe mine m-a ținut 2 ani.Depinde de păr la unii ține câteva luni, iar în cazul meu o perioadă mai lungă.Se mai lua dor când mă tundeam la vârfuri.