| Mindfulness a întrebat:

Întrebare pentru băieți : voi de pe ce site va comandați încălțăminte? Ce adidași purtați? Vad că toți sunt cu Alexander Mcqueen și fete și băieți. Voi ce purtați?

1 răspuns:
| SuNaM a răspuns:

Depinde de stilul tau. Un outfit se face de la adidasi in sus. Mcqueen ar trebui sa fie purtați la un stil casual sau Smart casual. Că sa îți răspund la intrebare, eu port Vans/ Jordan/ Nike / FILA / Puma când mă îmbrac sport sau urban sau casual.