| SunnyFlame a întrebat:

Hi TPU! E vacanta... voi ce veti face in "vacanta asta "? unde o sa fiti de Pasti si cu cine?

Răspuns Câştigător
| MasterOfDisaster a răspuns:

Vacanta asta ma voi distra, voi dormi pana la 10, ies prin parc(da zilele astea e cam frigsad )ma plimb cu rolele.
in ultimele 2-3 zile voi invata, ca dau tezele.
de paste voi fi cu familia, pentru ca mi se pare ca aceasta sarbatoare este mai .religioasa.nu ca si craciunul, atunci e distractie,„chef". acum ma voi bucura de faptul ca suntem toti sanatosi, si putem fi impreuna.

2 răspunsuri:
| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Eu nu stiuthinking ma cam plictisesc.voi sta la pc voi dormihee hee ma voi uita la tv, si o sa astept ziua d miercuri :X ca sa vina surioara mea.si de atunci va incepe distractia.De pasti cred ca voi sta cu familia si cu surioara mea:X.
tu ce faci in vacanta? ce faci de paste?

| Yufeny a răspuns:

Eu o sa lucrez la limba si literatura romana si voi iesi afara cu prietenii.De Pasti o sa meg la Severin la matusa mea.