| anonim_4396 a întrebat:

Mai e o saptamana si trece deja jumatate din vacanta, mie nu-mi vine sa cred, parca ieri era ultima zi de scoala.Si sa nu mai zic de cat de repede a trecut anul 2011.eu la inceput am fost sceptica in legatura cu faptul ca timpul trece mult mai repede, dar acum incep sa cred chestia asta, deoarece timpul trece fulgerator. voi ati observat acest lucru? ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Da timpul trece repede, zilele trec foarte repede, la fel săptămîna, luna anul, dar așa trebuie să fie, deoarece trăim în timpul sfîrșitului, în curînd asupra omenirii se va abate un necaz foarte mare, Dumnezeu îi va distruge pe cei care distrug pămîntul, și va crea o societate de oameni blînzi și ascultători de Dumnezeu.

| Lavy_6719 a răspuns:

Asa este. anii trec foarte repede. sad De aceea trebuie sa ne bucuram cat putem de viata,,

| laureen a răspuns:

@Cristi_din_Bucuresti: poti fii mai clar?big grin