| TimofieNelu a întrebat:

Cum sa pun caciulita pe a si virgula sub s, t,

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dacă e vorba de tastatură, vezi că există. Eu le am in dreapta tastelor principale cu litere. Lângă P și mai jos la L.

| ReddY25 a răspuns:

Ține apăsat pe literele enumerate

| eliancodrut a răspuns:

Daca scrii in Times New Roman, vezi ca pe bara de jos, in dreapta ecranului este inscris: ENG. Daca apesi pe el apar trei denumiri: ENG, ROU, HUN. Dai clic pe ROU si apoi poti scrie cu alfabetul romanesc, astfel: tii apasata tasta AltGr si apesi pe litera corespunzatoare: a, s, t, i, si q. Pentru litere mari apesi inainte CapsLk. Q este pentru â.