| BorhinaConstantin a întrebat:

Salut! Am un xbox one, l-am conectat cu hdmi la un monitor atenție nu la un tv si sunetul este dat de monitor, cum fac sa scad sonorul? Nu am telecomanda pentru ca este monitor! Monitorul este: Monitor Gaming curbat LCD VA ASUS TUF VG328H1B, 31.5", Full HD, 165Hz, FreeSync, negru

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Monitoarele au posibilitate de multiple reglaje, inclusiv volumul sunetului).
Vezi posibilitatile din meniul de setari (se intra /regleaza din telecomanda sau din butoanele de reglaj (citeste manualul monitorului! ).