| Bobby711 a întrebat:

V-ați făcut abonament Smart wifi de la Telekom? Cum este? Ce viteza prindeți? Merita?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ala e bun daca stai in varf de deap si nu poate trage cablu la tine. Are viteza de 1.5 mh si poti vedea un stream la 480p, deci nici macar hd. Nici nu visa jocuri pentru ca mori langa el pana descarca ceva si o sa ai un lag teribil.

| TitoJacksana a răspuns:

Nu, e o mare țeapă, viteza foarte slabă + ca iti este limitat accesul la doar 480p pe Youtube, mai bine iti faci tu abonament la digi la fiberlink 500 și ai terminat