| dosia26 a întrebat:

Buna ziua. Am si eu o problem. Mi-achizitionat in urma cu 4 zile un Samsung galaxy a25 si pana astazi se audea ok. De astazi mi se aude un bazait in telefon in timp ce vorbesc la telefon. Ma poate ajuta careva sa scap de bazait? Multumesc frumos si ofer funda

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca e luat din magazin, du-l la reparat in garantie. Daca nu e nou, la un service de telefoane.
Parerea mea ca nu e nou.

Bula
| Bula a răspuns:

Garantie.

| Alexalex1000 a răspuns:

Ai garanție, du l la iei să-l ți-l facă sau să-ți de-a altul.