| ruscellojr a întrebat:

Mi-am uitat încărcătorul și portofelul în camera de hotel. Am sunat la recepție și au zis ca le-au gasit(nu le-au tras pe dreapta). Au zis ca vor trimite un mail la agenția care a rezervat cazarea pentru a începe procedura. Știe cumva cineva cam cât o sa dureze sa primesc lucrurile și cam cât o sa ma coste? Țara în care le-am uitat este Franța

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu putem cunoaste din pacate aceste lucruri pe care le intrebi cu exactitate, putem doar estima ca si perioada si aproxima cand vine vorba raportat la costurile cu transportul etc
cel mai bine este sa tii legatura cu si prin firma care ti-a facut rezervarea!

| Lidia09 a răspuns:

Nu cred să te coste o sumă mai mare ca cazarea stai fără grijă, nu cred să dureze mult, asta doar luând în vedere în cât timp o să ajungă la tine.

| liviuh a răspuns:

Poti incerca sa ii rogi sa ti le trimita direct tie acasa prin curier rapid (din momentul predarii la curier ar dura 4-5 zile lucratoare sa ajunga la tine in Romania).

Costul il poti afla direct pe site-urile curierilor internationali (DHL, TNT, etc).