| mihaitz001 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare, mai exista pe site-ul asta si alti oameni in afara de boomerii de ii vad sub toate intrebarile de dau niste raspunsuri de ma cringe-uiesc la ce dume au?

Mersi dau funda si domnu cu poza aia alb negru mi-e frica de tine bre!

2 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Nu-ți fie frică bre că nu mușcă nimeni pe aici.

| mODIN a răspuns:

Acum m-ai facut curios. Si eu ma incadrez in categoria "boomerii de ii vad sub toate intrebarile de dau niste raspunsuri de ma cringe uiesc la ce dume au" rolling on the floor