| Sorin9y78 a întrebat:

Ce isi doreste o femeie crestina de la un barbat; si cum as putea sa o cunosc...
Multi se roaga dar nu fac nimic?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Un barbat crestin iti doreste o SCLAVA,o bucatareasca,o masina de facut copii,buna in pat,care sa il aiba pe el in icoana,cu frica de el, ca el e dumnezeu iar ea SCLAVA lui,ce femeie ti ar putea dori asa ceva, fiti independente, suntem in secolul 21, numai fiti dependente de barbati sub nici o forma si independente

| Violleta2022 a răspuns:

Este extrem de simplu sa cunsoti o femeie crestina si credincioasa: mergi duminica de duminica la biserica si cu siguranta vei avea de unde alege o femeie care sa-ti placa.

| Ioana06i a răspuns:

Un bărbat creștin! big grin