| djdjdj a întrebat:

Salutare! Am trecut la periuta electrica, vin si eu cu o intrebare deoarece nu stiu daca e in regula, in momentul in care imi fac periajul se simt vibratii destul de puternice ce ma deranjeaza, practic simt cum imi vibreaza capul, am luat si rezerva sensitiv dar tot asa se simte, asa trebuie sa se comporte o periuta electrica? Am un oral B pro 3, daca ajuta cu ceva...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Vezi de asta eu folosesc doar periuta clasica happy

| Violleta2022 a răspuns:

Da, asa se comporta toate periutele electrice, toate au vibratii cand se rotesc, ca aa este sistemul lor de functionare, iar daca nu suporti acest lucru, nu o mai folosii.

| dullcat a răspuns:

Buna.Ai trecut la periuta electrica in urma sugestiei de la medicul dentist? Vezi in cat timp te obisnuiesti si daca nu, se poate trai cu periuta normala, atat timp cat stii sa te speli corect face si aceasta o treaba buna.

| Nirvanaaa a răspuns:

Dacă ai trecut recent posibil sa le simți așa pana te obișnuiești. Dă pe treapta minima de viteza, nu apăsa și nu tine periuța foarte mult timp intr-un singur loc, pana te obișnuiești.