| Ionuțandreisugi a întrebat:

Am făcut o boacănă, eu stau în centru în Reghin și am mers pe jos cu un prieten mai mic decât mine până la Iernuțeni, Și nu le-am spus părinților, să le spun oare?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este musai sa le spui, fiindca vor afla oricum si atunci va fi mai rau.

| dullcat a răspuns:

Si care este boacana de fapt? Ca ati mers pe jos si ati facut putina miscare? Foarte bine, e sanatos asa.

| CLaludiu1234 a răspuns:

Cam ce distanta numai dus ai mers cu acel prieten pe jos 2, 3 km sau mai putin?, dacă e distanta mica nu-ți face griji

| CLaludiu1234 a răspuns:

Daa e distanta foarte scurta, si te poti intoarce foarte repede acasa nu le mai spune, le vei spune acasa si gata, dar dacă ești la mare distanta de casa și durează ceva timp pana ajungi, poti da un telefon sa nu se îngrijoreze prea tare