| irisandr1055 a întrebat:

Buna.
Am un colet din străinătate care va fi preluat de Fancourier la intrarea în Romania. Problema este că estimarea era că ajunge in timp util in țară, însă din păcate nu cred că ajunge cat sunt în oras. Va trebui sa plec în alt oraș. Știe cineva daca pot schimba radical adresa la curier, adică orașul?
Mulțumesc.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De unde stii tu ca vine prin FanCurier?
Sunt atat de multe companii de curierat, ca cei de la vama nu aleg un anume curier, ca doar nu au contract cu 1 singura compnaie de curierat.

| dullcat a răspuns:

Iei legatura cu ei si vezi cum se poate rezolva.

| Hyperion7 a răspuns:

Numai să iei contactul cu cei de la fan Courier și să le ceri să facă redirecționarea în orașul în care ești tu.
Asta presupune să ajungă coletul la sediul inițial, ca după să ajungă în orașul în care ești tu.
Atenție, posibil sa te coste ceva, depinde și cât de lungă e distanța între cele 2 orașe.
Bafta!