| misauratcuviata a întrebat:

Buna, sotul meu mă tot stresează ca a visat ca l-am înselat de 3 ori cu același tip si de fiecare dată mi-a explicat visul in detalii, iar lucrul acesta m-a enervat si supărat si am visat si eu. nu știu ce sa mai fac.o iau razna. eu il iubesc doar pe el si nu am plăceri la nimeni altcineva, dar el nu ma crede. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| CLaludiu1234 a răspuns:

Explica-i sotului ca sunt doar vise trecatoare izvorâte din gândurile lui, și nu au legătură cu realitatea

45 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Băi, voi sunteti sot si sotie pe aici sau unul si acelasi dar cu alt cont?

| misauratcuviata explică (pentru darrio2007):

Si care e problema ta ma rog? esti sefu la TPU?

| darrio2007 a răspuns (pentru misauratcuviata):

Faptul ca minti si induci in eroare pe toti de aici care chiar cred ce spui.

| misauratcuviata explică (pentru darrio2007):

Faptul ca n ai nicio ocupatie si stai numai pe TPU spune multe despre tine ca om… go outside and touch some grass bro…

| darrio2007 a răspuns (pentru misauratcuviata):

Flăcăneață, am peste 30 de ani de muncă. Inca muncesc.
Intru pe TPU de ani de zile si am intalnit destui ca tine.
Asa ca nu ma sperii de ce minciuni debitezi tu pe aici.

| darrio2007 a răspuns:

Mâncălecal-ar nenea, este poza unui actor. Pe care tu nu ai de unde să-l cunosti.

| darrio2007 a răspuns:

Mai pune mana pe carte. Esti praf la gramatica.

| Violleta2022 a răspuns:

Troll!

Spui ca ai doar 17 anisori, deciesti doar o minora...

| suntsuparatsinecajitdoamne a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu te supara trebuia sa raspunzi la intrebare for real adica tu ce ai face daca ai visa obraznic i ai spune sotului tau honestly speaking

| misauratcuviata explică (pentru Violleta2022):

Tu esti in poza de profil?

| Violleta2022 a răspuns (pentru suntsuparatsinecajitdoamne):

Hai mai copile, la 17 ani nu esti maritata, deic este minciuna si povesti inventate

| darrio2007 a răspuns (pentru suntsuparatsinecajitdoamne):

Ai multă imaginatie dar la capitolul minciuni te pricepi foarte bine. Numai că minciuna are picioare scurte.

| misauratcuviata explică (pentru darrio2007):

Sunteti niste dubiosi….va dau cel mult 45 de ani. n aveti si voi copii, nepoti?

| darrio2007 a răspuns (pentru misauratcuviata):

Puștiule, dubios esti tu, că minți pe aici de ingheață apele.
Cu vârsta ai gresit-o.
Daca erai baiat destept, vedeai anul meu de nastere la profil.
Dar nu esti.

| oleoaicaadevarta a răspuns (pentru Violleta2022):

Doamna violleta 2022 nu inteleg care este problema dvs daca este o minora? dumneavoastra faceti troll aveti poza cu o dama asiatica. Multumesc pentru intelegere!?‍↕️

| misauratcuviata explică (pentru oleoaicaadevarta):

Multam fain, pisi! pup

| Violleta2022 a răspuns (pentru oleoaicaadevarta):

Ti-ai facut cont nou pe forum ca sa spui ca nu intelegi?
Mergi mai departe fetita, mergi mai departe acolo unde nu esti capabila sa intelegi ceva, ori mergi la scoala sa inveti, ca asa ajungi sa recperezi ceea ce azi nu pricepi.

| Violleta2022 a răspuns:

Asa-i cand prostu moare de grija altuia!

| Violleta2022 a răspuns:

Troll plictist

suntserios
| suntserios a răspuns:

Https://www.tpu.ro/......nez-ca-am/

Ia vorbiți între voi

| misauratcuviata explică (pentru suntserios):

Esti un neserios

| suntserios a răspuns (pentru misauratcuviata):

Ați vorbit?

| misauratcuviata explică (pentru suntserios):

Te pup santate cîti ani ai

| suntserios a răspuns (pentru misauratcuviata):

E întrebare sau afirmație?

| mastadont a răspuns:

Dacă ai probleme în a face distincția între vis și realitate recomand o vizită la psihiatru. Visul e vis și realitatea e realitate.

| misauratcuviata explică (pentru mastadont):

Sincer da, am nevoie de terapie pentru ca m-a disperat cu visele de genul. Atat eu cat si el avem nevoie de psihiatru. Stii vreun doctor bun la Obregia?

| mastadont a răspuns (pentru misauratcuviata):

Din păcate nu, nu sunt din zonă, dar sunt sigur că există oameni pe aici care cunosc mai bine cum e pe acolo, cere ajutor!

| misauratcuviata explică (pentru mastadont):

Sanatate, numai bine! poate ne intalnim pe acolo, cine stie

| mastadont a răspuns (pentru misauratcuviata):

Îmi pare rău dar nu lucrez în domeniu.

| darrio2007 a răspuns (pentru misauratcuviata):

La Săpoca, jud Buzău.

| misauratcuviata explică:

Tin sa mentionez ca cel din comentarii e sotul meu ca vad f multe comm uri care ma deranjeaza

| MeaCulpa a răspuns:

De ce postati la sectiunea adolescenti?

| misauratcuviata explică (pentru MeaCulpa):

Am 17 ani

| darrio2007 a răspuns (pentru misauratcuviata):

Si sotul cat are, tot 17 ani? Pare sa fie si el pe aici.

| darrio2007 a răspuns (pentru MeaCulpa):

Eu cred ca e unul si acelasi cu doua conturi. Numai ca posteaza din partea sotului si de pe alt cont din partea sotiei.

| MeaCulpa a răspuns (pentru darrio2007):

Cam trist daca asta este situatia...

| MeaCulpa a răspuns (pentru misauratcuviata):

Daca ai 17 ani si sotul tau se streseaza de un vis care l-a avut, ceva nu este in regula la situatia voastra poate va ajuta un dream catcher? Sa faca situatia mai clara? People need to stop trolling.

| misauratcuviata explică (pentru MeaCulpa):

Ce treabă aveți voi cu soțul meu până la urma urmei? Normal ar fi fost sa mi fi raspuns doar la intrebare si eventual sa-mi dati un sfat. I’m not trolling lol i’m honestly asking laughing

| suntsuparatsinecajitdoamne a răspuns (pentru MeaCulpa):

Wow man relax a fost o intrebare doar am vrut sa stiu daca este un semn gândindu-mă ca poate sotia mea este nefidela visand asa ceva cu alt personaj

| suntsuparatsinecajitdoamne a răspuns:

Probabil ti a explicat visul in detalii pentru ca nu putea tine pentru el fiind o experiența destul de traumatizanta pentru el pentru ca trecem prin aceleași lucruri iar pentru ca a vrut sa impartaseasca cu tine visul se dovedeste a fi o persoana destul de curajoasa pentru ca eu unul nu as putea sa ii recunosc sotiei mele ca am visat o cu cineva. Ce fel de vis a fost?

| misauratcuviata explică (pentru suntsuparatsinecajitdoamne):

A fost genul de vis erotic, mi-a explicat fiecare detaliu, până și poziția în care mă aflam în acel vis. Lucrurile acestea m-au ranit al dracului de tare, să aud din gura omului pe care il iubesc cu toata fiinta mea asemenea vorbe m-au devastat si frustrat atat de tare incat am avut si eu genul acela de vis. j

| suntsuparatsinecajitdoamne a răspuns (pentru misauratcuviata):

In seamna ca daca ai avut același tip de vis subonstientului, tau i-a placut eu zic sa vorbiți împreună si sa faceti visul. FUNDA? pupici noapte bunicica

| Madaxo97 a răspuns (pentru suntsuparatsinecajitdoamne):

Tu esti soțul laughing