| motanelul a întrebat:

Cat a durat cea mai lunga relatie a vostra si de ce s-a incheiat?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, cea mai lunga relatie a mea a fost de un an...in rest, am mai fost cu alti baieti cateva luni, sau saptamani... l-am iubit enorm de mult pe baiatul cu care am fost un an, am avut o relatie frumoasa, dar din pacate totul are un inceput si un sfarsit, m-a lasat balta si inca mai sufar pentru el, dar asa e viata! Relatia s-a terminat poate si din cauza celorlalti, toti erau impotriva, cei din familia mea, nu prea a fost asta cauza, dar a influentat oarecum...problema principala a fost ca eu am 16 ani iar el 21, el nu a putut sa ma mai astepte, de fapt nu a mai vrut sa ma astepte pana sa fiu pregatita sa incep viata sexuala cu el si m-a parasitsad...

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cea mai lunga relatie nu a durat decat o luna. Ea a trebuit sa plece in afara si apoi am sunat-o de cateva ori dar i-am pierdut urma.

lolita
| lolita a răspuns:

Cea mai lunaga relatie, este cea actuala, pe 23 noiembrie implinim doi ani, si nu se va termina prea curand.

| bluesky a răspuns:

Prima si singura mea relatie pana in momentul de fata a durat putin sad doua saptamani si jumatate.Motivul:Nu a vrut sa ma faca sa sufar deoarece eu am inceput sa il iubesc foarte mult! Nu pot intelege... straight facestraight facestraight face

| Ruxyana a răspuns:

hee hee
3 luni.cred ca din cauza prietenilor, a parintilor mei...big grin...si a incapatanarii amandororahee hee...

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Cea mai lunga relatie a mea a durat 8 luni. in timp sa acumulat gelozia fara motiv si a inceput sa ploua cu certuri in fiecare ziwinking.

| Piscotel a răspuns:

2 ani, s-a terminat pentru ca eram doi imaturi.

| paulaiubitzik a răspuns:

Buna cea mai lunga relatie amea a fost de 1 an si 6 luni. S-a terminat din cauza ca eram prea incapatinati el era prea gelos si ma stresa cam mult din aceasta cauza l-am parasit, dar acum am alt prieten de 3 luni si ma inteleg bine chiar foarte bine cu el.

| kamikaze a răspuns:

Cea ma lunga relatie a mea a fost de 4 ani de zile imi placea foarte mult de fata aceea dar la un moment dat unul din tovarasii mei care mi-a devenit frate mia deschis ochii mia aratat cum acea fata nu ma lasa sa-mi traiesc viata cind ma chema lumea afara ea zicea nu ca nu tu stai cu mine si au fost foarte multe lucruri care mau distantat fata de ea ultimul strop care a umplut paharul a fost atunci cin i-am cumparat de ziua ei un lantisor din argint nimic valoros dar semnificativ pentru mine. Si ce a facut ea s-a dus la mama mea si i-a spus ca nu i-am cumparat nimic, am ramas prost a zis-o chiar in fata mea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

20 de ani.si nu s-a incheiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm cu intrebarea asta chiar m`ai lovit...
pai cea mai lunga relatzie a mea a fost de 3 ani jumate... dupa multe sacrificii pe care le-am facut ...am gasit`o in pat cu unu din tovarashiii mei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4 luni sad... s-a terminat din cauza lui... mi-a zis ca el voia sa fie cu mai multe fete deodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 ani jumatate si nu o sa se termine niciodata!

| magdayry a răspuns:

Hmm. cea mai lungă relație dureaza de la 14 ani iar acum am 23, si există și în prezent, mai puternică pe fiecare zi, de fapt singura relație și nu-mi pare rău