| MariusDuma a întrebat:

Ce materii se studiază la facultatea de geodezie?

2 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Matematica si fizica la greu
Apoi alte materii care se numesc in toate felurile dar au la baza mate si fizica
Si mai sunt si cateva de umplutura gen engleza, sport, economie, psihologie dar astea se fac maxim 1 semestru

| MistarGoGu a răspuns:

Cauta site-ul unei universități, facultatea / specializarea *( studii de licenta ) si descarci " Plan de invatamant " Pdf!
Acolo ai detaliat pe ani si semestre toate materiile cu numar de cursuri, seminarii, colocvii si laboratoare!
Simple like this! Baftă!