| LadyByanka a întrebat:

Cum as putea sa ii spun unui baiat ca il plac(fara sa vada sau sa auda ceilalti colegi)?

5 răspunsuri:
| Shara17 a răspuns:

Pai. gasesti un pretext pentru care sa il iei mai departe de ceilalti si ii spui, ti.as sugera sa ii spui direct doar daca stii/ banuiesti ca si el te place, altfel ar fi ciudat. sau alta solutie ar fi sa vorbesti cu el pe facbook/ prin mesaje ( ii ceri numarul). dar cred ca la un moment dat tot se va afla si prin clasa

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa-i soptesti la ureche.

| MskDesign a răspuns:

Sincer sa fiu, cand imi placea o fata, o chemam deoparte si stateam de vorba cu ea.Nu m-a interesat niciodata parerile sau rasetele altora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ii scrii pe facebook sa ramana 5 minute dupa ore si vorbiti sau il chemi afara in pauza mare, va plimbati, si ii zici atunc:,, Vreau sa iti zic ceva de mai mult timp si tot am asteptat un moment bun sa iti zic deoarece nu as vrea sa se afle prin clasa deci voiam sa-ti zic ca te plac, tu ce parere au despre mine?". si conversatgia va ramane intre voi doar.

| ThePayback a răspuns:

Spune-i ce simti in particular (in drum spre casa, afara etc.)