| raul123raul1raulll a întrebat:

Hei! Am o întrebare! Pentru cei ce ați cumpărat iphone de pe flip, funcționează bine? Sau se strica după câteva zile? Mulțumesc!

1 răspuns:
| SuNaM a răspuns:

Nu. Sunt testate chiar bine și nu am auzit să aibă lumea probleme cu ei inclusiv eu. Daca tot dai un ban, da sa îți schimbe și bateria și telefonul ăla o să țină mult și bine fara probleme. Oricum îți dau garanție așa că orice s-ar strica in termen îți repara sau schimba telefonul. Deci poți să ai încredere, sunt ok.