| vikirikimiki08 a întrebat:

Hello, hello..de ceva timp ma tot intalnesc cu cineva doar ca mai mult decat mic gesturi din sprancene nu imi face, pana astazi cand ne-am vazut din nou si m-a intrebat ce fac, iar eu i-am zis ca ce este cu el de ma baga in seama si mi-a raspuns ca este si el cu ale lui ganduri. Ideea este ca el imi este un fost coleg de la munca si nu stiu de ce procedeaza asa.voi ce credeti? Multumesc. Zi frumoasa va doresc!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu cineva care ti-a fost coleg de munca.
Te place, ce e greu de inteles?

| CLaludiu1234 a răspuns:

Poate nu din rautate nu te-a bagat in seama. Dacă omul ti-a zis ca este cu ale lui gânduri, însemna că poate a avut ceva probleme mai mari, care nu a vrut sa le spuna la nimeni si probabil acele probleme sa îl fi facut sa se inchida in el, si sa nu mai comunice cu lumea, dar acum poate și-a mai rezolvat din ele.Dar totuși bucura-te ca te baga în seama chiar dacă pana acum nu a facut-o

| pisoiasipufosi a răspuns:

Nu cred ca e mare lucru