| iLOVEquestions a întrebat:

Imi place de ceva timp un coleg. Dar el nu ma prea baga in seama. Ce pot face sa-i atrag atentia, tinand cont ca e un tip popular, cool si suntem in aceeasi clasa?

Răspuns Câştigător
| Bisquite a răspuns:

Fi tu insati. Poate ai norocul ca el sa se indragosteasca de propria ta persoana. Daca nu o sa te bage in seama inseamna ca tu esti mai presus ca elwinking. Am trecut prin ce treci tu si am invatat ca nu trebuie sa ne coboram la nivelul altora doar ca sa fim bagate in seama! Sper ca te-am ajutat :*!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai intreba-l si tu de una alta, implica-te cand vezi grupuri [ca de se mai formeaza] pe la banci in care este si el, du-te si tu acolo si baga-te in seama [insa ai grija sa nu exagerezi ca sa nu te faci de ras]. Cand il vezi odata ca sta un banca lui, parca lipsit de a face orice [banuiesc ca fiecare are astfel de stari] du-te la el si intreba-l daca e suparat, atunci el v putea vedea ca iti pasa de el, si asa se aprecieaza foarte mult intr-o relatie, parerea meahappy. Deci incearca, poate da rezultate cu timpul!

| Alexander21 a răspuns:

Pune-i piedica sa cada pe jos, si sigur te baga in seama dupa aia.

| Ciprian a răspuns:

Baga-l tu in seama si vorbeste cu el.

| Marya_7001 a răspuns:

Avand in vedere ca sunteti in aceeasi clasa poti intra mai usor cu el in vorba. Eu zic sa incerci sa vorbesti cu el, abordand lucruri care ii plac lui sau chestii de care este interesat. Incearca sa retii unele chestii care par a fi importante pentru el. Fii tu insati si totul va fi bine :*