| diva95 a întrebat:

Iubesc un baiat care nu stie ca eu il plac ba mai mult de atat el crede ca nu-l plac chiar deloc, A fost combinat cu o colega de clasa doar pentru a vedea cum reactionez eu si relatia lor nu a mers si s-au despartit. Faza e ca s-a despartit de ea doar cu ideea ca in sfarsit ma poate cuceri dar parca e o bariera de fiecare data intre noi care ne desparte! Acum s-a combinat cu alta fata! Ce credeti mai merita sa tin la el! Vreau sfaturi! Fundakiss

Răspuns Câştigător
| IulianaRoxana a răspuns:

Sunt o multime de baieti pe lumea asta.Nu trebuie sa te gandesti doar la unul atata timp cat e cu alta fata.Inteleg ca e dificil sa-l uiti fiindca il iubesti dar daca vei cunoaste un alt baiat poate el te va putea ajuta. Daca si el tine la tine poate intr-un final veti avea o relatie frumoasa.Acea bariera care va desparte acum, poate va va uni mai mult candvawinking

1 răspuns:
| Iuliana2018 a răspuns:

A trebui sa vorbesti deschis cu el pentru a vedea ce gandeste