| AsiSoyYo a întrebat:

Paste Fericit tuturor! Ati fost sa luati lumina? Mergeti la pasca sau cum se numeste? Ce faceti de sarbatori?( acasa, rude, strainatate)?/
Eu am fost la lumina. Merg cu siguranta la Pasca s. si stau cu cei dragi anul acesta vin ei la noi! Nimic nu e mai frumos decat sa stai cu cei dragi de sarbatori!
La ce cadouri v-ati gandit ca vreti de la iepuras? Eu o pereche de bascketi si de tenesi noi, 2 perechi de blugi ( 1 roz, 1 albastri ), sanatate, multe oua de ciocolata big grinDDbig grinDD, un joc cum e anti monopoly, o rochita si daca iepurele vrea si sa plec in tabara de mate laughing... Da din toate nu cred ca mi le aduce pe toate big grinDDbig grinDDcrying(crying(
De sfintele pasti va doresc numai bine, sanatate, fericire. Ca in toti ani ce au trecut cu rude sa petreceti, sa va bucurati la fel de un ou spart, de cuvintele Hristos a inviat! A devarata a inviat! Pacaua cu miel, ied, sau cu orice mancata sa o savurati, caci niciodata nu veti mai manca cu atat pofta decat de Pasti! Sa va dea Dumnezeu sanatate si toate cele bune penttru toti! La multi multi ani TPU, dumneavoastra cei care urmariti intrebari si dati raspunsuri.
Funda primul care raspunde la intrebari!

Răspuns Câştigător
| pinkdark a răspuns:

Paste fericit! Pai,eu din pacate nu am putut sa merg sa iau lumina,nu am avut cu cine sa merg.
Eu maine nu stiu ce o-sa fac,ramane de vazut, Luni merg cu parinti mei si cu unchiu, matusa sh varmiu de 3 luni la gratar la un unchi si o matusa.
Mie iepurasul mi-a dat bani =D si mi-am luat o pereche de niste papuci tip sandale,o pereche de colati si o rochita f frumoasa.
Maine voi manca : pasca, miel, salata biof ect.
De abi astept sa sparg oua maine. Iti urez un paste fericit. PaPa happy