| bi3ncu7zZa a întrebat:

kiss
prin octombrie m-am combinat cu un baiat.am tinut mult la el dar, din nefericire de revelion mi-a zis ca nu mai vrea sa fim impreunacrying de atunci si pana acum nu am putut sa il uitsadel bineinteles ca si-a facut alta iubita la care a tinut mult, iar acum o luna aceasta s-a despartit de el si a suferit mult(exact asa cum am suferit eu cand s-a despartzit el de minecrying). ma rog... dupa asta a inceput sa vorbeasca iar cu mine si sa imi zica "te iubesc" si sa vorbeasca cu pisilove struck bineinteles ca faza cu te iubesc era in gluma dar...
de o saptamana si ceva nu stiu ce e cu el ca nu ma mai bagat de loc in seama si daca il sun zice ca e afara si ca nu poate sa vorbeasca iar pe mess imi raspunde matusa luicrying nu i-am facut nimic dar nu inteleg ce are cu minesadthinking il iubesc enorm si as da orice sa ma impac cu elsad va implor orice sfat e bine venit!
va pup si va multumesc!love struckkiss

Răspuns Câştigător
| Charly a răspuns:

Doamne ce porc sad, infine, daca tu spui ca il iubesti in locul tau ia-s vb in 4 ochi. Nu e simplu dar o sa vezi ca o sa dea roade happy

6 răspunsuri:
| bi3ncu7zZa explică:

@cryss dar nu o sa fie penibil sa apar pur si simplu in fata lui...asa neanuntzata?!sad sau sa nu isi faca impresia ca sunt disperatastraight face
@dirk imi pare rau pentru tinesad.asa e ai dreptate.degeaba il iubesc eu daca el nu simte absolut nimicoh go on! si, da, il las sa fie fericit! si data trecuta cand mi-am dat seama ca o iubeste pe fata aia l-am lasat in pace.nu l-am mai bagat in seamacrying dupa ce s-au despartzit tot el m-a cautat!laughing si bineinteles ca eu i-am fost alaturi si l-am ajutat sa treaca peste chestia asta cu despartireastraight face
@Charly - incep sa cred ca ai mare dreptate in ceea ce-l priveste[faza cu porculrolling on the floor] o sa incerc sa vb cu el face to face... daca nu da roade pa-la revedere.asta e viata! nu mai am de gand sa mai plang inca sapte luni pentru el! pana la urmna cine se crede el!?kiss
@robynho:ok! il voi lasa n pace dar dupa ce imi explica ce i-am facut, de ce ma evita! si asta sper ca foarte curand! in fine... daca nu vrea sa mai fim nici macar amici.asta e rolling eyes pana la urma o sa gasesc pe cineva care sa tina la minelove struck
@redspikent eu prima data nu i-am dat impresia ca inca mai tin la el.big grindoar ca noi avem cativa asa zisi "prieteni" comuni si ei stiau ca eu il iubesc.si bineinteles ca au dat buzna la el si i-au zisoh go on
si in ceea ce il priveste...m-am hotarat!love struck vorbesc zilele astea cu el si il intre daca mai vrea sau nu sa ramanem prieteni. daca zice ca nu, nu o sa ii arat ca sufar.no talking plec cu capul sus! cred ca asa e cel mai bine...straight face

Multumesc pentru sfaturikisskiss sincera nici nu stiu cui sa dau funditaworried
whatever.somn dulcelove struck
va pupacesc!kisskisskiss

| Daadad a răspuns:

Lasa baiatu in pace.nu`i mai place de tine nu e evident? Daca incerca sa te evite.Si nici tu nu-l mai baga in seama ca si`o ia in cap crede ca esti in limba dupa el si face din tine ce vrea elwinking

| Redspikent a răspuns:

De ce inca i.ai mai dat impresia ca tu tii la el dupa atata timp? nu e singurul baiat, nu e de tine, nu mai fii impresionata de ¨pisi¨ si ¨te iubesc¨astea le poate spune oricine, nu te costa nimic.

| Redspikent a răspuns:

Bv, asta e atitudinea perfecta, nu mai privii in spate dupa el, poti sa ratezi altceva mai bun, care se afla in fata tawinking

| cryss_9067 a răspuns:

Hmm.incearca,sa vb cu el fata in fata.adica sa afli unde e intr-o zi.pe afara...si sa te duci la el.nu mai are ce sa-ti zica.sigur o sa vb cu tne.si...poate va impacati.sau cel putin afli. daca are prietena!:d

| Dirk_7166 a răspuns:

Clar te evita. gandeste-te ca nu depinde doar de tine sunt multe cazur si sunt si eu trecut de curand exact prin ce zici tu, la mine s a intamplat sa ma impac si a fost 1 saptamana de vis n am rezistat mai mult happy a revenit despartirea, oricat ti ai dorii tu oricat de mult ai iubii tu,mai trebuie sa existe si de cealalta parte asa ceva, fa-ti curaj si priveste in fata chiar daca in gandul tau spui ca nu se poate, nu ti cere nmn sa l uiti,iubeste-l dar daca lui ii e mai bine asa lasa-l sa fie fericit, si fii si tu, fa-te singura fericita daca el nu mai vrea sa faca asta