| chris7053 a întrebat:

Salutare useri! A venit vara si eu am parul "mare" (asa imi place sa il port) dar cu caldura asta nu mai suport si as dori sa ma tund dar nu stiu cum. Normal scurt nu imi place cum sta. Deci daca imi puteti da niste idei big grin. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Nu conteaza, trebuie sa fi original. Fie lung, scurt nu conteaza. Trebuie sa fi tu insati si sa te simti bine in pielea ta, sa nu fi obligata de parinti sau de cineva anume sa faci o coafura care nu iti place.

| ALEXXSS a răspuns:

Incearca sa iti faci pe la teral cu lama un Z si pe misloc merge o cresta da nu prea mare 2cm maxim