| LoveIsMyDrug a întrebat:

Sunt fata(14) si merg la sala de ceva timp (de o luna si o saptamana) si ma intrebam cat timp dureaza pana se vad rezultate.Si prin rezultate ma refer la CORP TONIFIAT.Stiu ca un corp tonifiat nu il ai peste noapte mai ales fara efort dar sunt curioasa cam cat timp dureaza.Si de asemenea as aprecia foarte mult daca mi-ati da ceva sfaturi ca sa pot sa imi ating scopul, avand in vedere ca nu am un antrenor sau ceva de genu. Dupa parerea mea dintre cele 4 tipuri somatice ma incadrez in tipul robust.

Răspuns Câştigător
| QuitQusifor a răspuns:

Sala? Sau fitness?

Pai eu zic asa

dieta mai intai
o perioada mai lunga la sala cum ai spus si tu nu se poate optine chestia asta peste noapte
durata este :
daca mergi zilnic si stai acolo cam 6-7 ore, hai maxim 5 ore. In 6 luni s`a rezolvat
daca mergi de 3-5 ori pe saptamana si stai 2-3 ore. In 10 luni s`a rezolvat
sper ca ti-am fost de folos
si nu te-am plictisit

2 răspunsuri:
| Vannes a răspuns:

O sa se vada rezultatele in scurt timp, si sfatul meu este sa faci exercitii la bicicleta(pentru ca se vad rezultatele la 2-3 zile distanta). Spor la tonifiat :*!

| LoveIsMyDrug explică:

Merg in fiecare zi o ora jumate, doua laughing