| Dreamin a întrebat:

Va rog care imi da si mia cateva statusuri care vorbesc de falsitate, prieteni falsi cineva care te foloseste.

Răspuns Câştigător
| anqutsel a răspuns:

Am trecut peste ce a fost mai greu.Si nu mi-a pasat ca la bine ati fost cu mine si ca m`ati lasat la greu.Am trecut peste asta incaodata.Dar...acum sunt alta fata.
Ce te`ai gandit ca indiferenta ta ma doar? Ha!? dar nu te`ai gandit...pentru mine mai existi oare?
Am fost candva langa tibine... n`ai stiut sa apreciez...bineoh go on!

2 răspunsuri:
| Annye18 a răspuns:

Vrei să mă răneşti sau vrei să mă foloseşti pentru a-i răni pe alţii?

| mister_2642 a răspuns:

Mi-e dor de un dusman adevarat, ma sufoca devotamentul falsilor prieteni. funda big grin