| boemdancehaha a întrebat:

Voi aveti un jurnal? Reusiti sa il mentineti mai mult timp? Eu am inceput de multe ori, dar nu reusesc sa scriu mai mult de 2 saptamani. Pur si simplu nu pot sa spun exact ce simt...

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nuuu.
Daca mi-ar gasi mama sau bunica asa ceva ar porni razboiI don't want to see

| Silvia a răspuns:

Nu am un jurnal,deşi am încercat de mai multe ori să am şi am eşuat mereu,la fel ca tine.Dar poate e mai bine aşa,să avem toate amintirile în minte, la fel şi lucrurile pe care le credem, pentru că nu riscăm să le afle altcineva fără ca noi să ştim.

| Aleeeeeeee a răspuns:

Buna happy. Si eu am jurnal, nu am scris pana acum decat de trei ori pentru ca il am de putin timp. Scriu in el zilele in care s-a intamplat ceva specialhee hee sau chestii de-ale mele.

Mai aveam unul cand era prin a 5 a si l-a gasit sora`mia si la citit laughing si m-am lasat de scris 3 anihee hee.

| Blondamea a răspuns:

Pai un jurnal este ca un al doilea uh caruia ii spui absolut totul fara secrete.asa ca gandeste-te ca vb cu tine insati dar de fapt scrii in jurnal

| claudiu89 a răspuns:

Nu stiu cine poate sa scrie exact ce simte, poate scriitorii pot sa iti arate exact cum simt ei, si ei scriu romanetongue, cred ca sa scrii ce simti trebuie sa scrii mult, sentimentele nu se pot descrie asa usor.