| FlorinBotezan10 a întrebat:

Bună TPU, ieri mi s-a reținut talonul în trafic din cauza foliilor neomologate, eu dețin omologare însă ei au spus ca omologarea a expirat pe folii si mi-au reținut talonul. Mi-am făcut programare la RAR și urmează pe data de 23 Mai sa merg la ei pentru omologare. Întrebarea mea este: Îmi va pune masina pe BANC sa o verifice etc total sau doar ii face poze la folii, plătesc și îmi da omologarea? Mulțumesc dau fundita!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ITP este in termen de valabilitate se vor ocupa doar de folii.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In teorie doar de folii, dar dacă ai probleme vizibile e posibil sa se lege și de ele