| RM94 a întrebat:

Care sunt cele mai fiabile marci auto?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

BMW, mercedes, WV, renault, honda, skoda, volvo

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dacia & opel auzi, alea sant cele mai proaste in comparatie cu ce am zis eu laughing

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde la ce modele faci referie: la piata SH, cu masini fabricate pana in 2000, dupa 2004, dupa 2010...
Inainte de 2000 si pana prin 2004, Volkswagen avea niste modele foarte fiabile. In prezent insa, fiabilitatea e istorie la VW.
Opel e o marca fiabila, si ieftina la intretinere.
Dacia/Renault au multe modele foarte fiabile.
Audi sunt de asemenea masini rezistente.
Mercedes a fost poate cea mai fiabila/reusita masina de serie, se mentine si in prezent pe o pozitie buna, dar a mai scazut putin si ea, insa deloc de speriat.
Prin popor, se aude ca japonezele sunt cele mai fiabile masini in prezent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Renault si Audi dupa parerea mea

| SouLIce a răspuns:

Opel, renault, dacia, skoda

| eXtremeAdy a răspuns:

Dacia si Opel sunt marci destul de fiabile la ora actuala

| OrangeFga a răspuns:

Fiat & Opel.