| emanuel89q1 a întrebat:

Salutare.
Daca am pierdut cheia masinii cum si de unde imi pot lua alta cheie? E vorba de opel corsa d
Se gaseste?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca ai o cheie de model (partea mecanica), se poate programa o cheie noua.
Eu mi-am facut inca 2 chei la Vectra C. Pot programa si pentru altii, cu conditia sa existe cardul cu codurile masinii.
Daca nu ai codul, costa mai mult, ca trebuie extras si ala.

| HanszmR a răspuns:

Incearca la un lacatus care se ocupa si pentru deblocari auto

| Rzn13 a răspuns:

Salut.
Poți sa mergi la reprezentanta cu seria de șasiu și îți comanzi cheie originala.