| stefanyparis a întrebat:

Ce benzi epilatoare pentru mustata imi recomandati,altele decat sesu,care nu sunt bune deloc. de unde le pot lua ( ceva de la farmacie, plafar etc)...si care este pretul?
dau funda**

3 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Veet 1 leu o banda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfatul meu,decat sa dai banii pe te mirii ce,si poate ca nici nu sunt bune,mai bine mergi l un salon de cosmetik,si te fac fetele de aqlo, rapid, sigur si d c nu, iieftin, pana in 10 lei.bafta! nceark k nu doare!

| iann a răspuns:

Strep, de la farmacie sau magazinele de produse cosmetice. Nu stiu exact pretul, ce-i drept sunt un pic mai scumpe de cat Sesu, dar merita.