| razadeluna a întrebat:

Cu ce tinute ati asorta aceste sandale retro? Idei, va rog. FUNDITA!

http://1.bp.blogspot.com/......080613.JPG

1 răspuns:
| MayhemChimera a răspuns:

Buna.Sper ca răspunsul meu să nu te ofenseze.Mă rog, poate acele sandale sunt în stilul tau, nu știu, dar sunt oribile.Nu le vad asortate la absolut nimic, probabil doar la o ținută gen flower power. Dacă ai de gand să investesti în ele ar fi o idee proastă deoarece nu par deloc practice.Dar repet, dacă ție iti plac și te vezi purtandule poți să le cumperi.winking