| anonim_4396 a întrebat:

Hey, sunt in clasa a 6a si peste 2 ore am festivitatea de premiere. Am parul de marime medie, dar nu stiu cum sa il fac. Cateva idei.

Răspuns Câştigător
| DothGirl a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic daca ai placa de par si iti sta bine ondulat : onduleazati-l, daca nu intindeti-l, daca nu prindeti niste agrafe asa pe undeva, fa-ti spic sau cel mai simplu lasati-l desfacut. Si eu am festivitatea de premiere maine si am bretonul drept si mi-l prind cu o clama micuta sau mi-l las desfacut, SUNT IN CLASA 6a

4 răspunsuri:
| Paulla a răspuns:

Daca tot esti emo, tapeaza-l.
http://www.youtube.com/watch?v=dNFI9bN-cNc

| Anname a răspuns:

Buclehappy sau iti poti indoii varfurile cu placa si da un aspect placut, bafta la festivitate sper sa iei premiubig grin

| Anname a răspuns:

Placerea mea!happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms mult de urare anname!