| anonim_4396 a întrebat:

La ce ati asorta ghetutele astea albe? idei? FUNDITA!

http://img05.aprod.hu/......abbeli.jpg

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Cu o rochita de zi deasupra genunchilor cu ceva imprimeu de exemplu floral si peste o geaca de blugi ori piele.
Sau cu o camasa casual, relaxata si o fusta clos/skater.
Ori cu niste pantaloni skinny negri si o camasa in carouri sau un tricou cu print grafic.

| Laura927 a răspuns:

Cu jeans skinny negru si o camasa lalaie si o geaca de piele neagra scurta in talie si o eșarfa colorata!

| bluestrawberries a răspuns:

Pot fi asortate la o gramada de chestii. Poti sa le porti si cu o rochita draguta si o geaca de blugi, sau pantaloni scurti si un tricou (cu sau fara geaca de piele), cu blugi sau pantaloni si o camasa din matase sau dintr-un material mai subtire. Daca stai sa te gandesti putin poti sa le asortezi la o gramada de haine.

| CiocolataaAmaruie007 a răspuns:

Uhh, sunt foarte dragute :3. Le-ai putea purta la o fusta cu o camasuta subtire fara maneci si eventual cu o geacheta peste. Poate si la o rochie mai casual sau la pantaloni din piele. :*