| GhitaAndrei2000 a întrebat:

Salut!
Ce părere aveți de Trendyol?
E legit sau sunt fake uri?

4 răspunsuri:
| blairelovesmusic a răspuns:

E legit. Nu am comandat niciodata de acolo dar am vazut recenzii bune la produsele lor.

| Andra4862 a răspuns:

E legit, am comandat de mai multe ori și hainele sunt calitative

| ariel13 a răspuns:

De ce ar colabora niște branduri mari cu niște aplicați dubioase și pe lângă asta brandurile mari unele din ele au propriile aplicați dacă vrei să-ți cumperi ceva de brand cumpără-ți direct de la sursă.

| Ariana54 a răspuns:

Chiar astazi am primit una dintre comenzile plasate pe site ul lor si sa stii ca sunt chiar de calitate hainele si vin destul de repede? Iar produsele sunt chiar originale.Acum iti zic doar ce am primit eu, sau poate am avut noroc, cine stie?