| ___Enzo a întrebat:

Bună ziua! Când sunt certată intru repede în depresie! Ce pot să fac? Noaptea nu pot să dorm! Simt că nu am aer!

1 răspuns:
| Mindfulness a răspuns:

Poate e o cearta constructivă,poate și tu faci gafe și nu le tot repeți nu înveți din ele, dar daca sunt nejustificate și frecvente se trebui sa îți iei tălpășița de acolo indiferent cu cine locuiești și să stai cu iubitul tau, așa le arăți că și comportamentul lor e unul greșit, și le dă de gândit și probabil te vor chema înapoi. Ești o fire sensibila, așa ești tu nu prea poți schimba asta decât dacă nu bagi in seama cu timpul te vei,, căli"