| ParauStefanRazvan a întrebat:

Dacă eu sunt al doilea pe clasă si am media 8, 70 și colegul meu este pe primul loc cu media 8, 90 ce premii vom lua amândoi!?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici un premiu, amandoi veti lua Mentiuni, fiindca premiile se aloca numai celor cu medii peste 9.

| Madaxo97 a răspuns:

Din moment ce sunteți cu cele mai mari medii din clasă, ar trebui sa vi se dea premiul 1 colegului si premiul 2 tie, acum nu se stie sigur, daca se ia in considerare sau nu regula cu media peste 9, eu personal nu am auzit de ea dar, veți vedea la sfârșitul anului bănuiesc... happy