| ionut09cornelius a întrebat:

Salut fratilor, am o intrebare... exista site-uri cu intrebari si raspunsuri legate de probleme sociale, probleme casnice, probleme legate de educatie sau cu privire la cautarea unor site-uri pentru a cumpara carti de citit, dictionare, etc..., sau daca exista site-uri cu intrebari si raspunsuri cu privire la incurajarea si rezolvarea mai multor intrebari si raspunsuri rezolvate sau sfatuite din viata de zi cu zi, atentie dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

Te afli în locul potrivit, întreabă și ți se va răspunde. Nu îți fă griji, întrebările sunt anonime și răspunsurile la fel așa că simte-te liber să întrebi orice dorești.

2 răspunsuri:
| Madaxo97 a răspuns:

Acesta ar trebui sa fie unul din acele site-uri, din pacate, nu prea răspunde multă lume si nu sunt mulți activi...