| alexionut45 a întrebat:

este adevarat ca la noi in tara se va pune din ce in ce mai mult accent pe agricultura?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se vor privatiza multe companii si romanii o sa fie sclavii strainilor pe acelasi salariu de rahat pe care il castigati lunar.

| darrio2007 a răspuns:

Da.Ca nu ii doare gura sa spuna asta.Sa vedem faptele.

| thegatekeeper a răspuns:

Nu am auzit nimic de genul asta si oricum nu se poate sti cu siguranta cum va evolua tara din punctul asta de vedere. Dupa parerea mea, accentul se va pune din ce in ce mai putin pe agricultura (deja se intampla asta, din cate am observat) si probabil ca serviciile si domeniul IT vor fi la mai mare cautare.

| JustSolutions a răspuns:

Modernizarea excesiva va duce la o gramada de pierderi de locuri de munca deci lumea va trebui sa se inoarca la sate caci deocamdata viata la sat este mai proasta (d.p.d.v. al lucrarii terenurilor ) deoarece mai toti tinerii sunt in strainatate

| alexionut45 explică:

Si ce este mai recomandat ceva in electricitate sau inspector opc?