| lplostonyou a întrebat:

Sunteti mandrii ca v-ati nascut in anul 1978? Credeti ca in anii 1980 era mai frumoasa copilaria pe care am trait-o noi generatia asta decat generatia asta de acum? Sunt curios sa aflu de la voi ce lucruri pozitive si negative erau la vremea aceea si ce lucruri pozitive si negative sunt acum, ma refer la morala, sentimente, obiceiuri, stil de viata si lista poate continua.Detaliati va rog, cel mai interesant raspuns primeste funda happy

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ma bucur ca m-am nascut in 1996

| lplostonyou explică:

Pup nu asta era intrebarea mea happy asa ca nu pot sa-ti dau funda.