| Glumetz a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa ramaneti blocati in lift?

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

Nu. laughing) Si mai naspa cred ca e daca esti singur/a, daca as fi cu mai multi, m-as amuza maxim. laughing) Am scote telefonul si am face niste selfie-uri. laughing)))

7 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Nu. Dar daca s-ar intampla, sper sa fie atunci cand o sa am bateria full. Nu de alta, dar sigur o sa ma plictisesc pana vine cineva.

| T0T a răspuns:

Da, cand eram mai mic.

| LoveSleep a răspuns:

Pff, de când visez la asta.
Măcar pentru câteva ore să fiu singur și să nu mă bată nimeni la cap.

| Doub a răspuns:

Nuuu. Doamne fereste. Oribil. I don't want to see

| Sociopat a răspuns:

De asta nu merg cu liftul.

| AndyAnonim a răspuns:

Da,mi s-a intamplat de 2 ori

| AnimeDaisukiFuckingKillYou1 a răspuns:

Da, de doua ori, dar Imi amintesc ca acum un an, eu am blocat pe cineva in lift. (Si nu mi-a parut rau) smug)