| Honey777H a întrebat:

Am 16 ani si cand belesc penisul merge belit capul insa excitatia o simt doar cand este jumatate din cap belit cand este decalotat tot capul simt discomfort si o senzatie ciudata, fac eu ceva gresit sau am fimoza? (is virgin)
eu pana acum cand ma masturbam nu beleam capul absolut deloc si am zis sa incerc cu capul decalotat si pana la jumatate este confortabil dar cand este tot capul decalotat simt discomfort si o durere mica, se poate rezolva si fara operatie am auzit ca merge cu apa fierbinte intinsa pielea incet timp 2-3 sapt. astept rspp.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ceea ce ai tu se numeste FIMOZA si se rezolva la orice medic UROLOG.

| Hyperion7 a răspuns:

Daca poți decalota complet penisul, nu ai fimoza!
Mai mult de atât, placerea maxima o ai când atingi baza capului penisului, acolo sunt mai multi receptori excitanți.
Restul sunt istorie.
Te invit să treci peste aceste articole
https://www.reginamaria.ro/utile/dictionar-de-afectiuni/fimoza
https://m.sfatulmedicului.ro/......sculin_709

| Konstantinos99 a răspuns:

Nu este recomandat sa te masturbezi si sincer raspunsul la intrebarea ta e putin cam sensibil si neuniform.Eu zic ca exista intrebari mai importante in viata de viitor, de familie, cariera, de dezvoltarea ta interioara.