| nessayaR a întrebat:

Am si eu o intrebare. Ce motive ar avea fostul prieten sa se bage in seama cu prietena mea? Eu am fost cu el, dar nu foarte mult timp. Dupa ce ne-am despartit i-am dat pace cu toate ca inca imi mai place de el si el stia il plac, acum nu stiu ce mai crede. Doar ca recent el s-a bagat in seama cu prietena mea. Acum cand trece pe langa mine, nici nu se mai uita la mine si o saluta doar pe ea. nu inteleg ce logica are? Ce vrea? De ce nu ma lasa in pace? Ce motive ar avea sa faca asta? Ar fi imposibil sa nu stie ca ea e prietena mea. m-a vazut de atatea oric cu ea. De ce face asta?

44 răspunsuri:
| nessayaR explică (pentru T0T):

Eu nu rog frumos doar urat. asa ca daca vrei sa zici, bine, daca nu, iarasi bine

| T0T a răspuns (pentru nessayaR):

Esti rea laughing

| nessayaR explică (pentru T0T):

Nu sunt. doar ca ti-am cerut rezolvarea ecuatie.

| T0T a răspuns (pentru nessayaR):

Dar mai frumos daca o ceri intr-un mod adecvat happy

| ridhimagupta a răspuns:

Vrea o relatie cu prietena ta

| nessayaR explică (pentru T0T):

Ti-am cerut un raspuns la afirmatia pe care ai facut-o.

| T0T a răspuns (pentru nessayaR):

Eu ti-am spus sa ma rogi frumos laughing

| FemeiaPisică a răspuns:

Vrea ceva de la tine, ăsta este scopul lui. Este clar, îi place de prietena ta şi ştie că aveţi o relaţie de prietenie deoarece ai menţionat că îţi petreci timpul cu ea.
O salută pe prietena ta, iar pe tine te ignoră. Ţi-a confirmat că nu îi pasă de tine.
Ignoră-l şi bucură-te de viaţă, nu pune la suflet.

| nessayaR explică (pentru T0T):

Eu nu ti-am zis ca nu rog frumos, ci doar urat. asa ca mai asteapta sa te rog frumos.

| T0T a răspuns (pentru nessayaR):

Ok, astept.

| nessayaR explică (pentru T0T):

Astepti degeaba. laughing

| Țoglă a răspuns:

"Acum cand trece pe langa mine, nici nu se mai uita la mine si o saluta doar pe ea. nu inteleg ce logica are? Ce vrea? De ce nu ma lasa in pace?"

Ce mama mă-si am mai citit acum?

| Morenna10 a răspuns:

Poate ca o place, daca spui ca nu se uita la tine inseamna ca nu mai vrea nimic cu tine

| Recoltatorul a răspuns:

E simplu. E meclean cu gandire cioban si acum daca nu a avut noroc sa sape la tine, sapa la prietena ta, cel putin incearca sa sape.