| monicaop a întrebat:

Ce inseamna pentru voi friends with benefits?

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

Doua persoane mature care nu vor sa se implice intr-o relatie!
O relatie fara intrebari,fara luat la rost, fara implicatie, satisfacere sexuala, fiecare cu viata lui, ne intalnim cand vrem si cand avem chef de,,
Se mai foloseste ca si amant, in zilele noastre!

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Scuze ca zic asa, dar n-am gasit alte cuvinte: cocoseala gratis.

| h3r a răspuns:

Nu știu, nu se aplică asta pentru mine.

| MrAnderson a răspuns:

Salut,

De obicei "friends with benefits" inseamna doua persoane care intretin relatii sexuale, fara implicatii sentimentale majore.
Singurul beneficiu al relatiei este satisfactia sexuala reciproca.

Cu stima,
Neo