| Cami_5623 a întrebat:

De vreo 12 zile am inceput sa iau anticonceptionale si in doua din zile am uitat de pastile la ora respectiva si le-am luat cu intarziere de 2 ore, iar a doua zi am avut contact sexual neptrotejat si a ejaculat in mine, dar am luat pastila cu regularitate la ora care trebuia sa o iau si in urmatoarele zile la fel. credeti ca am vreo sansa sa raman insarcinata?

2 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Baga tare, nu-i problema!

| NickeyLoveBibb a răspuns:

Eu sper sa nu... dar fa'ti un test de sarcina. doamne fereste