| Yousosweet a întrebat:

FUNDA! Daca un baiat mereu cand trece pe langa mine se uita fix in ochii mei si uneori are si tendinta sa zambeasca, alteori doar ca sa ma bage in seama spune ca vrea sa imi faca cunostinta cu alt baiat. Dar mai mereu zice asta, sau ca unui alt prieten de al lui ii place de mine si de astea, cu toate ca nu e adevarat ca ma plac aia, credeti ca ma place el?

hahahappylove struck

Răspuns Câştigător
| Ellenna a răspuns:

Eu cred ca te place, poate ii e teama sa iti spuna direct. Asa ca, daca iti place de el, spune-i. happy nu ai nimic de pierdut. Ai doar de castigat. Bafta :*

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Mai fata, se vede ca nu degeaba ai minte. Poate sa te placa si aia de care iti zice el, dar sigur este ca el te place.

| oCiudata a răspuns:

Buna.Sigur te place100%.Daca mereu se uita la tine, iti zambeste etc.
e mort dupa tine.Dar chestia e daca si tu il placi?
Sper ca te-am ajutat!

| alexutza1183 a răspuns:

Da,te place happy

| anytimeanywhere a răspuns:

Exact asa mi se intampla si mie :X da

| edy80 a răspuns:

Da