| hannahflid a întrebat:

Va rog frumos ajutati.ma! acum 3 saptamani am fost la ginecolog deoarece am avut mari dureri de la ovarul drept incat nu.mi puteam ridica piciorul de pe sol. doctorul mi.a facut ecografie si a spus ca sunt modificari normale, mi.a dat anticonceptionale pentru ca am inteeles ca nu voi mai avea dureri. problema este.ca sunt in a9.a zi de ciclu si curge sange.dar. putin. ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Aici e vb cum le ei -o proasta dministrare poate duce la dereglari grave ale organismului.Eu zic ca el mai bine e sa mai consulti si alti medici sa vezi ce zic -se poate sa iti fi prescris o administrare proasta sau organismul tau e mai diferit si necesita o tratament mai aparte-deci mergi la medic!

| fotbalistata a răspuns:

Citeste prospectul pastilelor.eu m-am lasat de aceste pastile tocmai pentru ca in fiecare zi aveam scurgeri de sange intramenstruale...ai grija vb cu doctorul.